Порушення в роботі хребетного відділу — остеохондроз

Хвороби поперекового відділу на сьогоднішній день стали справжньою проблемою для сучасного суспільства. Хоча поперековий відділ повинен беззаперечно виконувати свою особливу функцію — служити амортизатором при різних рухах тіла, але через навантаження на хребет цю функцію здійснити повноцінно дуже складно. Через це і виникають різні захворювання, дігностикою і лікуванням яких займається спеціальний розділ медицини — неврологія. Звичайно, динаміка лікування великою мірою залежить від лікарів, їх кваліфікації і навиків, тому вибір клініки відіграє вирішальну роль. Для жителів Франківщини оптимальним варіантом буде медичний центр Медхауз, де не тільки хороші спеціалісти, а я сучане обладнання, що гарантує правильне встановлення діагнозу і, відповідно, методів лікування.

За статистикою, невтішну ситуацію зі здоров»ям поглиблює гіподинамія, яка є у великої кількості людей, оскільки всі вони мають сидячу роботу. Але навіть після такого робочого дня, людина, швидше за все, виділить час для перегляду телевізора, ніж для виконання фізичних вправ. Так структура хребетного стовпа зношується. З цієї причини еластичність міжхребцевих дисків втрачається, а м’язовий апарат хребта знижується. Крім того, порушення кісткової структури тіл і відростків хребців призводить до серйозного захворювання, такого як остеохондроз.

Розпізнати цю хворобу може тільки лікар. Тому при виникненні частих больових відчуттів в області спини слід звертатися до фахівців.
Ось деякі сигнали, які свідчать про те, що вам пора до лікаря:

  •  Після здійснення нахилу ви не можете прийняти вихідне положення.
  •  Біль у спині посилюється через різні рухи тулуба, а також відбувається загострення після чхання або кашлю.
  •  Поперековий біль супроводжується тим, що відбувається порушення чутливості нижньої половини тулуба і нижніх кінцівок, а також сухожильні рефлекси нижніх кінцівок слабшають.

При виявленні хоча б одного з признаків, не варто зволікати, а слід відразу ж звернутися до спеціалістів.

НАПИШИТЕ СВОЙ КОММЕНТАРИЙ

Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×