Біотерапевтичні ліки — нове слово у медицині

Делегати з України, зокрема, представник Державної служби України з лікарських засобів, заступник директора Департаменту — начальник відділу нагляду за безпекою використання лікарських засобів Л. Горова, взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції, під час якої було розглянуто питання гармонізації підходів до реєстрації, обігу та фармаконагляду біотерапевтичних препаратів.

Конференція «Біотерапевтичні препарати — сучасні виклики та регуляторні практики. Підходи до гармонізації» стала важливою платформою для обміну регуляторним досвідом між провідними міжнародними експертами. Форум відбувся з участю міжнародного експертного співтовариства. В ньому взяли участь провідні фахівці Росії, України, Білорусі, Казахстану, ВООЗ, Міністерства охорони здоров’я Канади, європейських регуляторних агентств, а також представники фарміндустрії.

Експерти обговорили сучасні проблеми регулювання обігу біотерапевтичних і біоподібних препаратів та обмінялися передовим досвідом у цій галузі.

Як зазначив генеральний директор Міжнародної федерації фармацевтичних виробників і асоціацій (IFPMA) Едуардо Писані, біотерапевтичні лікарські засоби відкривають нову еру терапії і дають змогу лікувати захворювання, які раніше вважалися невиліковними. «Більш ніж 200 зареєстрованих біотерапевтичних лікарських препаратів ще перебувають на стадії досліджень, потребують застосування науково обгрунтованих, гармонізованих регуляторних підходів», — зазначив він.

Конференція організована IFPMA спільно з Асоціацією міжнародних фармацевтичних виробників (AIPM) і пройшла за підтримки та участі Міністерства охорони здоров’я Російської Федерації, Федеральної служби з нагляду у сфері охорони здоров’я, Євразійської економічної комісії, Комітету Державної Думи з охорони здоров’я, Російської академії медичних наук.

НАПИШИТЕ СВОЙ КОММЕНТАРИЙ

Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×